ALS70H822QP500 KEMET
  • Part Number: ALS70H822QP500
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 8200UF 20% 500V SCREW
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE