ALS70H363NT200 KEMET
  • Part Number: ALS70H363NT200
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 36000UF 20% 200V SCREW
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS