ALS70H204NW063 KEMET
  • Part Number: ALS70H204NW063
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 200000UF 20% 63V SCREW
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK