ALS70H184MF040 KEMET
  • Part Number: ALS70H184MF040
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 180000UF 20% 40V SCREW
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"