ALS70C822NJ350 KEMET
  • Part Number: ALS70C822NJ350
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR