ALS70C432QC400 KEMET
  • Part Number: ALS70C432QC400
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 4300UF 20% 400V SCREW
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM