ALS70C163QT450 KEMET
  • Part Number: ALS70C163QT450
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 16000UF 20% 450V SCREW
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F