ALS70A513KF063 KEMET
  • Part Number: ALS70A513KF063
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 51000UF 20% 63V SCREW
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS