ALS70A512LM400 KEMET
  • Part Number: ALS70A512LM400
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 5100UF 20% 400V SCREW
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK