ALS70A472QH550 KEMET
  • Part Number: ALS70A472QH550
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 4700UF 20% 550V SCREW
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK