ALS70A302KF400 KEMET
  • Part Number: ALS70A302KF400
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 3000UF 20% 400V SCREW
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK