ALS70A184MF040 KEMET
  • Part Number: ALS70A184MF040
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 180000UF 20% 40V SCREW
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F