ALS70A183NF200 KEMET
  • Part Number: ALS70A183NF200
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 18000UF 20% 200V SCREW
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE