ALS70A163QT450 KEMET
  • Part Number: ALS70A163QT450
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 16000UF 20% 450V SCREW
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM