ALS70A123LM200 KEMET
  • Part Number: ALS70A123LM200
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 12000UF 20% 200V SCREW
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM