ALS30A471DA200 KEMET
  • Part Number: ALS30A471DA200
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 470UF 20% 200V SCREW
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • Available: 164
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM