ALF20C103EC063 KEMET
  • Part Number: ALF20C103EC063
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: PRESSFIT 63V 10000UF -40/+85C 18
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F