ALC10A821DJ450 KEMET
  • Part Number: ALC10A821DJ450
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • Available: 300
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"