ALC10A561DF450 KEMET
  • Part Number: ALC10A561DF450
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • Available: 86
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM