ALC10A471DL550 KEMET
  • Part Number: ALC10A471DL550
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 470UF 20% 550V SNAP-IN
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"