ALC10A102EL450 KEMET
  • Part Number: ALC10A102EL450
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • Available: 401
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"