JIC-21257 Jonard
  • Part Number: JIC-21257
  • Manufacturer Name: Jonard
  • Description: PLIERS COMBO LONG NOSE 6.88
  • Category: Pliers
  • Status:
  • More about JIC-21257 Jonard
    JIC-21257 Jonard
    JIC-21257 is manufactured by Jonard and is categorized in the Pliers category. JIC-21257 is described as PLIERS COMBO LONG NOSE 6.88". Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Jonard
    ---> Pliers from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Pliers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA