QS63KKR12 Johnson Electric
  • More about QS63KKR12 Johnson Electric
    QS63KKR12 Johnson Electric
    QS63KKR12 is manufactured by Johnson Electric and is categorized in the Panel Mount Indicators category. QS63KKR12 is described as 6mm snap-in LED wires, flashing red 12Vdc. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Johnson Electric
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK