Q22F1CXXSB110VDCE Johnson Electric
  • Part Number: Q22F1CXXSB110VDCE
  • Manufacturer Name: Johnson Electric
  • Description: 22mm flush low current LED, blue 110Vdc
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about Q22F1CXXSB110VDCE Johnson Electric
    Q22F1CXXSB110VDCE is manufactured by Johnson Electric and is categorized in the General LEDs category. Q22F1CXXSB110VDCE is described as 22mm flush low current LED, blue 110Vdc. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Johnson Electric
    ---> General LEDs from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  General LEDs
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 21CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    View
    Vector
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V