L-15W39NKV4E Johanson Technology
  • More about L-15W39NKV4E Johanson Technology
    L-15W39NKV4E is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-15W39NKV4E is described as FIXED IND 39NH 500MA 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE