L-15W20NJV4E Johanson Technology
  • More about L-15W20NJV4E Johanson Technology
    L-15W20NJV4E is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-15W20NJV4E is described as FIXED IND 20NH 600MA 80 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Johanson Technology
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM