L-15W18NKV4E Johanson Technology
  • More about L-15W18NKV4E Johanson Technology
    L-15W18NKV4E is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-15W18NKV4E is described as FIXED IND 18NH 600MA 80 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.