L-15W18NJV4E Johanson Technology
  • More about L-15W18NJV4E Johanson Technology
    L-15W18NJV4E is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-15W18NJV4E is described as FIXED IND 18NH 600MA 80 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH