L-15W13NGV4E Johanson Technology
  • More about L-15W13NGV4E Johanson Technology
    L-15W13NGV4E is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-15W13NGV4E is described as FIXED IND 13NH 600MA SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"