L-15W12NGV4E Johanson Technology
  • More about L-15W12NGV4E Johanson Technology
    L-15W12NGV4E is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-15W12NGV4E is described as FIXED IND 12NH 600MA 80 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK