L-15F2R7JV4E Johanson Technology
  • More about L-15F2R7JV4E Johanson Technology
    L-15F2R7JV4E is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-15F2R7JV4E is described as FIXED IND 2.7UH 100MA 3.5 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Johanson Technology
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F