L-14W51NKV4E Johanson Technology
  • More about L-14W51NKV4E Johanson Technology
    L-14W51NKV4E is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-14W51NKV4E is described as FIXED IND 51NH 600MA 300 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.