L-14W30NJV4E Johanson Technology
  • More about L-14W30NJV4E Johanson Technology
    L-14W30NJV4E is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-14W30NJV4E is described as FIXED IND 30NH 600MA 220 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH