L-14W22NKV4E Johanson Technology
  • More about L-14W22NKV4E Johanson Technology
    L-14W22NKV4E is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-14W22NKV4E is described as FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.