L-14C18NKV4T Johanson Technology
  • More about L-14C18NKV4T Johanson Technology
    L-14C18NKV4T is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-14C18NKV4T is described as FIXED IND 18NH 300MA 500 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.