L-07W68NJV4T Johanson Technology
  • More about L-07W68NJV4T Johanson Technology
    L-07W68NJV4T is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-07W68NJV4T is described as FIXED IND 68NH 100MA 1.12 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Johanson Technology
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F