L-07W47NKV4T Johanson Technology
  • More about L-07W47NKV4T Johanson Technology
    L-07W47NKV4T is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-07W47NKV4T is described as FIXED IND 47NH 100MA 830 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS