L-07W40NKV4T Johanson Technology
  • More about L-07W40NKV4T Johanson Technology
    L-07W40NKV4T is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-07W40NKV4T is described as FIXED IND 40NH 320MA 438 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Johanson Technology
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"