L-07W36NKV4T Johanson Technology
  • More about L-07W36NKV4T Johanson Technology
    L-07W36NKV4T is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-07W36NKV4T is described as FIXED IND 36NH 320MA 403 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE