L-07W33NKV4T Johanson Technology
  • More about L-07W33NKV4T Johanson Technology
    L-07W33NKV4T is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-07W33NKV4T is described as FIXED IND 33NH 400MA 350 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.