L-07W30NJV4T Johanson Technology
  • More about L-07W30NJV4T Johanson Technology
    L-07W30NJV4T is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-07W30NJV4T is described as FIXED IND 30NH 400MA 300 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"