L-07W18NKV4T Johanson Technology
  • More about L-07W18NKV4T Johanson Technology
    L-07W18NKV4T is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-07W18NKV4T is described as FIXED IND 18NH 420MA 230 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE