L-07C82NJV6T Johanson Technology
  • More about L-07C82NJV6T Johanson Technology
    L-07C82NJV6T is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-07C82NJV6T is described as FIXED IND 82NH 100MA 2.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.