L-07C43NJV6T Johanson Technology
  • More about L-07C43NJV6T Johanson Technology
    L-07C43NJV6T is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-07C43NJV6T is described as FIXED IND 43NH 150MA 1.3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.