L-07C33NKV4T Johanson Technology
  • More about L-07C33NKV4T Johanson Technology
    L-07C33NKV4T is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-07C33NKV4T is described as FIXED IND 33NH 200MA 1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"