L-07C30NJV6T Johanson Technology
  • More about L-07C30NJV6T Johanson Technology
    L-07C30NJV6T is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-07C30NJV6T is described as FIXED IND 30NH 200MA SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Johanson Technology
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"