L-07C18NJV4T Johanson Technology
  • More about L-07C18NJV4T Johanson Technology
    L-07C18NJV4T is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-07C18NJV4T is described as FIXED IND 18NH 200MA 650 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"