L-07C15NJV4T Johanson Technology
  • More about L-07C15NJV4T Johanson Technology
    L-07C15NJV4T is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-07C15NJV4T is described as FIXED IND 15NH 250MA 600 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM