L-07C10NKV6T Johanson Technology
  • More about L-07C10NKV6T Johanson Technology
    L-07C10NKV6T is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-07C10NKV6T is described as FIXED IND 10NH 250MA 450 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.