L-05B39NKV6T Johanson Technology
  • More about L-05B39NKV6T Johanson Technology
    L-05B39NKV6T is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-05B39NKV6T is described as FIXED IND 39NH 200MA 2.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Johanson Technology
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS